Aktualności  »  Dla rodziców

Spotkanie z panem Zbigniewem Kasprzakiem

Z okazji 15 - lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej Klub Europejczyka w Szkole Podstawowej nr 5 w Jędrzejowie zorganizował spotkanie z artystą malarzem Ziemi Jędrzejowskiej p. Zbigniewem Kasprzakiem. Artysta opowiadał o ,, Podróżach po Europie " , a w drugiej części spotkania prowadził warsztaty malarskie dla młodzieży o tej samej tematyce.czytaj więcej

Dzień Matki w naszej szkole

Niech się święci Dzień Mamy i Dzień Taty!

 

W piątek 24 maja w naszej szkole miała miejsce niezwykle mila uroczystość. Uczniowie klasy pierwszej, drugiej, czwartej oraz dzieci z  oddizału przedszkolnego uczciły pięknym i wzruszającym programem artystycznym Dzień Matki i Dzień Ojca. Był to koncert płynący z serc dzieci, pełen miłości. Złożyły się na niego wiersze i piosenki. Na koniec  czekała rodziców mila niespodzianka. Ich pociechy wręczyły im zdjęcia ze swoimi podobiznami i zaprosiły na słodki poczęstunek. Licznie przybyli rodzice nie kryli wzruszenia.

Program artystyczny przygotowały panie: Dorota Majecka, Klaudia Sabat, Małgorzata Sędek, Izabela Szewczak, Dorota Czajor i Anna Gwiazda.czytaj więcej

Spotkanie z wszystkimi rodzicami

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 w Jędrzejowie informuje, że w dniu 20 maja 2019 r. o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów wszystkich klas dotyczące bezpieczeństwa dzieci na terenie szkoły.

Prosimy o punktualne przybycie na spotkanie

Dyrekcja szkołyczytaj więcej

Informacja dla Rodziców !

Drodzy rodzice, informujemy, że od środy 24 kwietnia 2019 r. uczniowie przychodzą do szkoły zgodnie z planem zajęć.

Dyrekcja szkołyczytaj więcej

Ważne Informacje

Drodzy Rodzice !


Uprzejmie informujemy, że wszystkie egzaminy - gimnazjalne i ośmioklasisty w naszej szkole odbędą się zgodnie z wyznaczonym harmonogramem: 

Egzamin gimnazjalny

10.04 - egzamin humanistyczny

11.04 - egzamin matematyczno-przyrodniczy

12.04 - egzamin z języka obcego


Egzamin ósmoklasisty

  

15.04 - egzamin z języka polskiego

16.04 - egzamin z matematyki

17.04 - egzamin z języka obcego

 

Egzamin rozpoczyna się o godz 9.00. Uczniowie przychodzą na godz.8.00. Przypominamy o zabraniu ze sobą legitymacji szkolnej.

 

Dyrekcja szkoły

 czytaj więcej

Uwaga Rodzice !

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż na czas ewentualnego strajku nauczycieli w naszej szkole mającego się odbyć od dnia 08.04.2019 będzie zapewniona opieka nad wszystkimi uczniami, którzy będą przebywać na terenie szkoły.

Dyrekcja szkoły

Pozycji 16, jesteś na stronie 1/3 |  Następna »

© Szkoła Podstawowa nr 5 w Jędrzejowie | logowanie