Dzień otwarty

Koncert Walentynkowy

"To były piękne dni...”, ale to był również piękny wieczór w Centrum Kultury w Jędrzejowie. Dzięki Uczniom Szkoły Podstawowej nr 5, którzy wraz z nauczycielami przygotowali Koncert Walentynkowy, zgromadzona licznie publiczność odbyła dziś sentymentalną, muzyczną podróż w czasie. Dzieci, na scenie, miały możliwość zaprezentowania swoich talentów wokalnych, muzycznych, aktorskich oraz tanecznych.W przepięknej scenografii walentynkowej i przy największych przebojach z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych publiczność doskonale się bawiła. Finałowa piosenka „To były piękne dni...” sprawiła, że widzowie opuszczali Centrum Kultury w doskonałym nastroju. Organizatorzy spektaklu słowno – muzycznego składają serdeczne podziękowania przede wszystkim Uczniom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie Koncertu, Dyrekcji Centrum Kultury w Jędrzejowie: Sebastianowi Sipa, Ireneuszowi Ślusarczykowi oraz Panom: Arturowi Smerkowskiemu, Edgarowi Wojtasiakowi, Waldemarowi Szczygłowi i Wojciechowi Krzywickiemu za pomoc w realizacji tego artystycznego przedsięwzięcia.

Oglądaj zdjęcia na szkolnym FB

Nowy Rok

.

Zdjęcia szkoły z drona

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 13 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
W części oficjalnej głos zabrała Pani dyrektor Marta Zarzycka, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud wkładany w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń. Po życzeniach odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy 2a oraz 2b.
Po części artystycznej odbyło się wręczenie Nagród Dyrektora Szkoły.
W bieżącym roku szkolnym nagrodę otrzymali nauczyciele:
1. Bartłomiej Bartosz
2. Dorota Majecka
3. Tomasz Moskal
4. Anna Gwiazda-Kocełak
5. Tomasz Kot
6. Renata Równicka
7. Anna Olszewska
8. Izabela Szczerba
9. Jolanta Skrobich
10. Włodzimierz Pietralik,
oraz pracownicy administracji i obsługi:
1. Monika Bekier
2. Agnieszka Gwiazda
3. Monika Łoboda
4. Mirosława Jach
5. Grażyna Klamka
6. Renata Morąg
7. Janusz Polak
8. Aneta Nowak
9. Agata Śladkowska
10. Wioletta Kowalczyk.
Wyróżnionym nauczycielom i pracownikom szkoły składamy serdeczne gratulacje! Wszystkim życzymy zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz dużo radości każdego dnia!
Oglądaj zdjęcia z uroczystości na szkolnej stronie Fb

Szkoła Podstawowa nr 5 w Jędrzejowie

Zdjęcia zostały wykonane przy użyciu sprzętu zakupionego z programu #labolatoriaprzyszlosci

Ślubowanie klas pierwszych

Tradycją Szkoły Podstawowej nr 5 w Jędrzejowie jest uroczystość Ślubowania uczniów klas pierwszych

11 października w murach naszej szkoły zabrzmiały doniosłe słowa ślubowania pierwszoklasistów. Ważnym momentem tego niezwykłego wydarzenia był akt Pasowania na ucznia. Przy udziale Pani Dyrektor, rodziców i dziadków uczniowie klasy 1a,1b oraz 1c zostali włączeni w poczet społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 5 w Jędrzejowie. Gratulujemy i życzymy naszym pierwszoklasistom wielu sukcesów podczas szkolnej wędrówki w odkrywaniu tajników wiedzy.