text_increase text_decrease contrast

Aktualności  »  Sprawy szkolne

Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w biegach przełajowych

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 5 w Jędrzejowie wystąpiły dzisiaj w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w biegach przełajowych i wypadły wyśmienicie- Julka Nieckarz zostala Mistrzynią Wojewodztwa Świętokrzyskiego w grupie dziewcząt - igrzyska młodzieży szkolnej klasy 7 - 8. Kasia Zdradzisz vice mistrzynią wojewodztwa i srebro - igrzyska młodzieży szkolnej klasy 5 - 6 . Naszą szkołę reprezentowało 19 uczniów. Dziewczęta do biegów przygotował Bartłomiej Bartosz oraz chłopców Włodzimierz Pietralik. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim, którzy dobiegli do mety.

Konkurs przedmiotowy z informatyki

Maciek Rosiński - laureat V Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych

Wręczenie nagród odbyło się 26 kwietnia w Kielcach.
Serdeczne gratulacje dla Maćka oraz Pana Tomasza Moskala - nauczyciela informatyki

Dzień otwarty

Koncert Walentynkowy

"To były piękne dni...”, ale to był również piękny wieczór w Centrum Kultury w Jędrzejowie. Dzięki Uczniom Szkoły Podstawowej nr 5, którzy wraz z nauczycielami przygotowali Koncert Walentynkowy, zgromadzona licznie publiczność odbyła dziś sentymentalną, muzyczną podróż w czasie. Dzieci, na scenie, miały możliwość zaprezentowania swoich talentów wokalnych, muzycznych, aktorskich oraz tanecznych.W przepięknej scenografii walentynkowej i przy największych przebojach z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych publiczność doskonale się bawiła. Finałowa piosenka „To były piękne dni...” sprawiła, że widzowie opuszczali Centrum Kultury w doskonałym nastroju. Organizatorzy spektaklu słowno – muzycznego składają serdeczne podziękowania przede wszystkim Uczniom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie Koncertu, Dyrekcji Centrum Kultury w Jędrzejowie: Sebastianowi Sipa, Ireneuszowi Ślusarczykowi oraz Panom: Arturowi Smerkowskiemu, Edgarowi Wojtasiakowi, Waldemarowi Szczygłowi i Wojciechowi Krzywickiemu za pomoc w realizacji tego artystycznego przedsięwzięcia.

Oglądaj zdjęcia na szkolnym FB

Nowy Rok