Aktualności  »  Konkursy

Konkurs na dekorację stołu wigilijnego

Stół Wigilijny jest jednym z ważniejszych elementów Świąt Bożego Narodzenia. To przy nim składamy sobie co roku życzenia i zasiadamy do kolacji wigilijnej z najbliższymi osobami. Stół stanowi wizytówkę domu, dlatego tak ważne jest ozdobienie go na szczególne okazje.

W grudniu biblioteka szkolna ogłosiła w klasach pierwszych konkurs na dekorację stołu Wigilijnego, w którym  uczniowie mieli okazję zaprezentować swoją inwencję twórczą w wykorzystaniu całego bogactwa różnych elementów użytych do dekoracji. Konkurs odbył się w środę dn. 20 grudnia na pierwszej godzinie lekcyjnej.   W konkursie wzięły udział klasy drugie gimnazjum i siódme szkoły podstawowej. Do dekoracji klasy wytypowały swoich przedstawicieli:

Klasa VII a

1. Emilia Osińska 2. Alicja Muter 3. Iga Witkowska 4. Maciej Schab 5.Weronika Kowalczyk

Klasa VII b

1. Kornelia Kot 2. Kacper Chudzik 3. Aleksandra Cygan 4. Kamila Równicka 5.Oskar Kaleta

Klasa II a

1.Gabriela Królik 2. Maria Salwa 3. Anastazja Lewicka 4.Ola Równicka 5. Julia Strzelec

Klasa II b

1.Agnieszka Malmur 2. Patrycja Polczyk 3. Angelika Olesińska 4. Wiktoria Prażuch 5. Anna Krzelowska

Klasa II c

1.Magdalena Terczyńska 2. Wiktoria Sobieraj 3. Marlena Bieniek 4.Oliwia Kubicka 5.Wiktoria Sęk

Klasa II d