Maraton filmowy - ferie w SP 5

Oryginalny początek ferii zimowych w szkole - nocny maraton filmowy!
W poniedziałek 12 lutego od godz 18.00 do 23.00 uczniowie zapomnieli na chwilę o plecakach oraz przyborach szkolnych i przyszli do szkoły, aby spędzić tu razem z nauczycielami fantastyczny wieczór!  Poczuli się jak w prawdziwym kinie na miarę 21 wieku;) Oglądali filmy, nie siedząc w tradycyjnych fotelach kinowych, lecz leżąc na wygodnych karimatach z poduszką pod głową w towarzystwie ukochanych pluszaków.
Repertuar kinowy był bardzo bogaty i edukacyjny. Nasi milusińscy śledzili losy bohaterów Baletnicy€, Sekrety morza i Królowej Śniegu€, zaklinając tym samym śnieżne ferie.
W przerwach między seansami był czas na zabawę. Dzieci bawiły się w podchody i €žwalczyły ze sobą na poduszki. Jak w prawdziwym kinie czas umilany był smakowitymi przekąskami: popcornem, chipsami i pizzą. Ta wielka a zarazem nietypowa przygoda ze swoją ukochaną szkołą wprawiła wszystkich w doskonały humor i nastrój na dalszą część ferii zimowych. Teraz wszyscy są przekonani, że będą one udane i ze w przyszłym roku ponownie spotkamy się w kinie nocnym w szkole.  Organizatorem imprezy był Samorząd Uczniowski. Nad przebiegiem tego miłego filmowego spotkania czuwały:
p. Izabela Szewczak, p. Małgorzata Sędek, p. Anna Jakubas, p. Anna Dorobczyńska, p. Ewa Huk.

Informacja: Pani Anna Jakubas