Aktualności  »  Dla rodziców

POWIATOWY PUNKT DORADZTWA EDUKACYJNO-ZAWODOWEGO
Świętokrzyski Kurator Oświaty powołał na terenie województwa 24 Punkty Doradztwa Edukacyjno- Zawodowego, w ramach działań związanych z prowadzeniem szerokiej akcji informacyjno- doradczej dla rodziców (odnośnie wspierania rodziców w procesie doradczym) i ich dzieci – uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.
Partnerami projektu Kuratora są: Izba Rzemieślnicza w Kielcach, Komenda Wojewódzka OHP, Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
Punt doradczy w powiecie jędrzejowskim znajduje się w Szkole Podstawowej Nr 4 w Jędrzejowie
ul. Przypkowskiego 43
Oferta Punktu Doradztwa Edukacyjno- Zawodowego:
- możliwość skorzystania z konsultacji indywidualnych dla rodziców ( wskazówki dotyczące tego jak ma wspierać dziecko na drodze rozwoju zawodowego).
- możliwość przeprowadzenia indywidualnej porady i diagnozy i predyspozycji ucznia.
- uzyskanie informacji dotyczącej dalszego kształcenia dla dziecka.
- uzyskanie informacji  o zawodach przyszłości i aktualnych trendach na rynku pracy.
Indywidualnej porady doradczej udzielają doświadczeni doradcy zawodowi: Bożena Leksa (OHP), Agnieszka Jastrzębska, Beata Wojtachnio (PP-P).
Wizyta w Punkcie możliwa jest po wcześniejszym umówieniu pod numer telefonu: 41 386 24 01

(Sekretariat SP4 w Jędrzejowie).