Święto Odzyskania Niepodległości

8 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 11.11 wspólnym odśpiewaniem hymnu w ramach akcji MEN #Szkoładohymnu. Po wykonaniu hymnu uczniowie klasy 8a oraz chór szkolny składający się z uczniów klasy 5a, 6a, 6b i 7a przedstawili piękny, patriotyczny, wywołujący wielkie emocje montaż słowo-muzyczny.

Nad przygotowaniem i występem artystów czuwały panie Jolanta Skrobich, Beata Gładysz i pan Tomasz Kot. Dekorację wykonano pod kierunkiem pani Małgorzaty Sędek.

Kilka dni temu Samorząd Szkolny ogłosił konkurs na najpiękniej udekorowane okna z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. W czasie apelu zostały wręczone dyplomy zwycięskim i wyróżnionym klasom. Brawa dla wszystkich nagrodzonych.