Terenowa Gra Miejska Śladami Niepodległości

W dniu 9 listopada 2019r. odbyła się lV Terenowa Gra Miejską Śladami Niepodległości, w której po raz pierwszy wzięli udział uczniowie z naszej szkoły. Tegoroczna Gra Miejska nosząca tytuł "Sprawni jak żołnierze" umożliwiła sprawdzenie swoich możliwości podczas rywalizacji w poszczególnych konkurencjach sprawnościowych.
Drużyny miały między innymi za zadanie odnaleźć zaznaczone na mapach miejsca, udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej oraz skonstruować z elementów nosze i przetransportować rannego z punktu A do punktu B.
Reprezentanci naszej szkoły, Skorupka Wiktor, Prusiewicz Mikołaj, Mignano Karol z kl. 8a oraz Kwas Bartłomiej z kl. 7a, wykazali dobrą sprawnością i za udział w Grze Miejskiej otrzymali dyplom i nagrody rzeczowe .
Opiekę nad uczniami sprawowała pani Renata Równicka.

WIELKIE BRAWA DLA NASZEJ DRUŻYNY!!!