Tydzień Języków Obcych

Ostatni tydzień listopada był w naszej szkole bardzo kolorowy i międzynarodowy, a to za sprawą różnych konkursów przygotowanych dla uczniów klas 1-3 z okazji Tygodnia Języków Obcych. Każdej klasie przydzielono państwo, a zadaniem uczniów było przygotowanie się do konkursów na najlepiej udekorowaną klasę, na najbardziej oryginalny strój danego kraju, na najciekawiej wykonaną flagę przydzielonego państwa .

Dzieci prześcigały się także w dodatkowych pomysłach, śpiewały piosenki  w języku obcym lub konsumowały potrawę regionalną z danego kraju.

W piątek podczas przerw międzylekcyjnych można było posłuchać muzyki różnych narodów.

Rodzice również włączyli się do zabawy i napisali wiele słów w różnych językach na tablicy pt. "Wasi rodzice też znają języki obce ".

Podsumowaniem całego tygodnia była tablica ukazująca korzyści, jakie płyną ze znajomości języków obcych.

Nad całością czuwały panie Anna Jakubas, Marzena Kot i Ewa Woźniak.