Podsumowanie akcji Wolontariatu

Wolontariat  działający w naszej szkole w dniach 5 i 6 grudnia dokonał podsumowania akcji charytatywnych, w których uczestniczyli uczniowie wszystkich oddziałów. W czwartek przekazano do Fundacji Błękitny Promyk Nadziei przybory szkolne ( kredki, ołówki, długopisy, zeszyty, kolorowanki, bloki rysunkowe oraz kilka pluszowych maskotek. Wszystkie dary trafią do chorych dzieci ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Zbiórka organizowana była w ramach akcji „ Zostań Świętym Mikołajem z Miśkiem Zdziśkiem”.

Natomiast 6 grudnia Wolontariat zakończył akcję pod hasłem „IX Bożonarodzeniowa paczka dla bohatera”. Zebrano dużą ilość artykułów spożywczych, chemicznych oraz słodyczy, które przed świętami trafią do kombatantów m.in. II wojny światowej i podziemia niepodległościowego.

Gorąco dziękujemy uczniom i rodzicom za włączenie się do tych akcji.

Pamiętajmy – dobro wraca! ❤❤❤️