Aktualności  »  Biblioteka

Konkurs 100- lecie Bitwy Warszawskiej

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „100. Rocznica Bitwy Warszawskiej zwanej Cudem nad Wisłą” organizowanym pod patronatem Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Kielcach. Filia w Jędrzejowie. 16 czerwca br. miało miejsce rozstrzygnięcie tego konkursu mającego charakter konkursu plastycznego. Pierwsze miejsce zajęła nasza uczennica Paulina Blicharska uczennica kl. VII a, trzecie miejsce zajęła Oliwia Magiera uczennica kl. VII a oraz wyróżnienie zdobył Rafał Frankowski uczeń kl. VI a.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki i koszulki z logo Biblioteki Pedagogicznej, a także rysunki naszego znakomitego malarza Zbigniewa Kasprzaka.

Zwycięzcom gratulujemy.