text_increase text_decrease contrast

Dzień otwarty

Rekrutacja 2024/2025

Koncert Walentynkowy

"To były piękne dni...”, ale to był również piękny wieczór w Centrum Kultury w Jędrzejowie. Dzięki Uczniom Szkoły Podstawowej nr 5, którzy wraz z nauczycielami przygotowali Koncert Walentynkowy, zgromadzona licznie publiczność odbyła dziś sentymentalną, muzyczną podróż w czasie. Dzieci, na scenie, miały możliwość zaprezentowania swoich talentów wokalnych, muzycznych, aktorskich oraz tanecznych.W przepięknej scenografii walentynkowej i przy największych przebojach z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych publiczność doskonale się bawiła. Finałowa piosenka „To były piękne dni...” sprawiła, że widzowie opuszczali Centrum Kultury w doskonałym nastroju. Organizatorzy spektaklu słowno – muzycznego składają serdeczne podziękowania przede wszystkim Uczniom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie Koncertu, Dyrekcji Centrum Kultury w Jędrzejowie: Sebastianowi Sipa, Ireneuszowi Ślusarczykowi oraz Panom: Arturowi Smerkowskiemu, Edgarowi Wojtasiakowi, Waldemarowi Szczygłowi i Wojciechowi Krzywickiemu za pomoc w realizacji tego artystycznego przedsięwzięcia.

Oglądaj zdjęcia na szkolnym FB

Nowy Rok

.

Jasełka

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwy, milsi i zapominają o troskach dnia codziennego
Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie naszej szkoły tradycyjnie jak co roku wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe.
Jasełka przygotowywane przez uczniów klas trzecich pod opieką wychowawców oraz Pani Katechetki.
Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój a młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa
Oglądaj zdjęcia na szkolnym Fb
Szkoła Podstawowa nr 5 w Jędrzejowie

Zdjęcia szkoły z drona