Aktualności  »  Ostatnio dodane

Rekrutacja

Nabór do jednostek OHP na rok szkolny 2018/2019.

Informacja dla rodziców

W poniedziałek 10 września o godz 17. 00 zapraszamy wszystkich rodziców na pierwsze spotkanie z wychowawcami w bieżącym roku szkolnym. Na zebraniu wychowawcy przekażą Państwu informacje związane z organizacją roku szkolnego 2018/2019.

Inauguracj Roku Szkolnego 2018/2019

Uczniowie naszej szkoły powitali rok szkolny 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła się hymnem państwowym i przemówieniem Pani Dyrektor Marty Zarzyckiej. Następnie po odczytaniu listu od MInister Edukacji Narodowej Pani Anny Zalewskiej i krótkim programie artystycznym przedstawieni zostali nauczyciele obejmujący wychowawstwo w oddziale przedszkolnym i pierwszych klasach. Po części oficjalnej uczniowie razem z wychowawcami udali się do swoich klas gdzie zostali zapoznani z organizacją nowego roku szkolnego. 

Wszystkim uczniom życzymy sukcesów w nauce, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz satysfakcji z osiąganych wyników.

Nowy rok szkolny

Rok szkolny 2018/2019 

Godz. 8.00 -  Msza święta w Kościele Świętej Trójcy w Jędrzejowie,

Godz. 9.00 -  Inauguracja Roku Szkolnego 2018/2019.

Godz. 10.00 -  Odjazd autobusów.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Wybiła ta godzina, nadszedł ten czas. Uczniowie naszej szkoły zakończyli rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem i przemówieniem pani dyrektor Marty Zarzyckiej oraz hymnem państwowym. Następnie najlepszym uczniom i absolwentom naszej szkoły zostały wręczone świadectwa z paskiem, dyplomy i nagrody. Po części oficjalnej, krótkim programem artystycznym zostali pożegnani uczniowie klas trzecich gimnazjum.

Wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły życzymy udanych, bezpiecznych wakacji! 

Festyn rodzinny

Dziękujemy wszystkim, którzy piątkowe popołudnie spędzili na festynie rodzinnym zorganizowanym przez naszą szkołę. 

Były pokazy artystyczne, rozgrywki sportowe, stoiska z różnymi smakołykami. Oprócz tego mozna było zrobić sobie tatuaż, pomalować buzie, sprawdzić co znajduje się w wozie strażackim,  poznać policyjnego psa. Na wszystkich czekało wiele słodkości - wielkim powodzeniem cieszyła się wata cukrowa. Można było także zjeść smaczną kiełbaskę z grilla i pyszne ciasta upieczone przez rodziców naszych uczniów. 

Dziękujemy wszystkim sponsorom i darczyńcom, bez których nie udałoby się nam zorganizować tak miłego i rodzinnego popołudnia na terenie naszej szkoły.

Pozycji 70, jesteś na stronie 1/12 |  Następna »

© Szkoła Podstawowa nr 5 w Jędrzejowie | logowanie