Aktualności  »  Sport

Grarantanna

Drodzy uczniowie, zachęcam Was do odwiedzenia strony https://www.grarantanna.pl/. Znajdziecie tu zgadki, quizy ale przede wszystkim e-sport. Jeżeli lubiecie gry: Brawl Stars, FIFA 20, League of Legends i Counter-Strike: Global Offensive ta strona jest dla Was.

Jak to będzie wyglądało? Przez najbliższy miesiąc zorganizujemy turnieje w czterech grach: Brawl Stars, FIFA 20, League of Legends i Counter-Strike: Global Offensive. Wybór nie jest przypadkowy – to jedne z najpopularniejszych gier na świecie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Więcej informacj tu https://play.eslgaming.com/poland/grarantanna/news/281671

Miłej zabawy i powodzenia.

I Świętokrzyska Olimpiada Przedszkolaka

04.03.2020r. w naszej szkole odbyła się I ŚWIĘTOKRZYSKA OLIMPIADA PRZDSZKOLAKA, etap gminny.

Organizatorem wydarzenia był Świętokrzyski Kurator Oświaty w Kielcach, a koordynatorem zawodów była dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Jędrzejowie, pani Marta Zarzycka.

Z tej okazji gościliśmy w szkole :

- Panią Izabelę Skowron-Jędralską, wizytator Kuratorium Oświaty w Kielcach.

- Pana Marcina Piszczka, burmistrza Miasta Jędrzejowa.

- Pana Ryszarda Bielaka, dyrektora Szkoły Podstawowej w Podchojnach.

Olimpiada odbyła się w dwóch kategoriach wiekowych:

* 5-latki – drużyna dziewcząt oraz drużyna chłopców;

* 6-latki – drużyna dziewcząt oraz drużyna chłopców.

Nad konkurencjami sportowymi czuwał sędzia główny pan Włodzimierz Florkiewicz, nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 3 w Jędrzejowie oraz sędziowie pani Justyna Czajor, Włodzimierz Pietralik i Bartłomiej Bartosz, nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 5 w Jędrzejowie.

Do udziału w olimpiadzie zgłosili się:

- Przedszkole nr 1 w Jędrzejowie.

- Przedszkole nr 2 w Jędrzejowie.

- Przedszkole nr 3 w Jędrzejowie.

- Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 5 w Jędrzejowie.

- Przedszkole przy Szkole Podstawowej w Podchojnach.

- Przedszkole przy Szkole Podstawowej w Potoku Wielkim.

Zwycięzcą olimpiady zostało Przedszkole nr 2, Bajkowa Ciuchcia w Jędrzejowie, które zakwalifikowało się do etapu powiatowego. Nasze przedszkole zajęło zaszczytne 3 miejsce w kategorii 5-letnich chłopców. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły, było dużo frajdy, radości i pozytywnych emocji. Uśmiech  nie schodził z twarzy dzieciaczków. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe medale, a zwycięzca dodatkowo puchar .

Gratulujemy zwycięzcom i brawa dla wszystkich uczestników.

Zawody sportowe

Dnia 06. 06. 2018 roku w Kielcach odbyły sie zawody lekkoatletyczne z okazji Jubileuszu 20 - lecia Województwa Świetokrzyskiego.

I miejsce zajęła Kamila Równicka z klasy 7 b

II miejsce Katarzyna Kisiel z klasy 2 e

XIII miejsce Nela Wąsik z klasy 7 a

Gratulacje!!!

Biegi sztafetowe

W finałach Wojewódzkich Biegów Sztafetowych zespół dziewcząt z naszej szkoły zajął trzecie miejsce. Podium dziewczęta wywalczyły dziękii brawurowemu pościgowi Kamili Równickiej z klasy 7 b. Brawo dziewczyny!

Pozycji 4, jesteś na stronie 1/1