Aktualności  »  Akademie i Apele

„Wspaniałych rodziców mam!”

„Wspaniałych rodziców mam!” to hasło przewodnie tegorocznych obchodów Dnia Matki i Ojca.

Jak co roku, 26 maja świętujemy Dzień Matki. Miesiąc później - 23 czerwca - obchodzimy Dzień Ojca. Uczniowie klasy pierwszej, czwartej, piątej i siódmej Szkoły Podstawowej nr 5 w Jędrzejowie połączyli te święta tak, abyśmy mogli uczcić je i świętować razem. Z tej okazji 25 maja zorganizowaliśmy Dzień Mamy i Taty, Wspólne Święto Naszych Rodziców.

W godzinach przedpołudniowych odbyła się akademia dla uczniów naszej szkoły, a po południu zaproszone mamy i tatusiowie mogli podziwiać swoje pociechy w przygotowanym przez nich pod kierunkiem nauczycieli montażu słowno-muzycznym.

Niezwykle wzruszającym momentem uroczystości było wręczenie rodzicom przygotowanych przez uczniów życzeń i upominków. Po części artystycznej zaprosiliśmy wszystkich rodziców na słodki poczęstunek. Całe spotkanie przebiegło w miłej i rodzinnej atmosferze. Rodzice byli wzruszeni
 i dumni ze swoich pociech. Ich troska i trud wkładany w wychowanie dzieci został w pełni wynagrodzony.

Program przygotowały: Dorota Majecka, Dorota Czajor, Małgorzata Sędek.