Aktualności  »  Dla rodziców

Nowinki z przedszkola

Bardzo lubimy bawić się  w naszym przedszkolu w teatr, przez co rozwijamy nasze zdolności teatralne. Często wcielamy się w role naszych bohaterów z bajek. Oglądamy różne przedstawienia wykorzystując kukiełki z naszego kącika teatralnego. Bajki, które wystawialiśmy to „ Czerwony kapturek”, „ Nowe szaty rycerza”, „Kopciuszek”, „Kot w butach”, „Brzydkie kaczątko”. Staramy się rozróżniać bohaterów pozytywnych i negatywnych. Może ktoś z nas kiedyś będzie aktorem, a kto to wie ...

Nasze przedszkolaki wzięły udział w Gminnym Konkursie Plastycznym - „Jędrzejów dawniej i dziś” , którego efektem miało być wykonanie albumu.
I miejsce zajął Wojtuś Goląb, a wyróżnienie otrzymała Klara Lendlewicz.
Dzieci dostały dyplomy i nagrody rzeczowe.
Gratulujemy naszym małym zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Dzieci z oddziału przedszkolnego gościły pana policjanta, który bardzo ciekawie opowiadał o odpowiedzialnej  i niebezpiecznej pracy w policji. Przedszkolaki zobaczyły różne policyjne gadżety, a na koniec wizyty otrzymały prezenty: malowanki, odblaski, krokomierze i breloczki.

Przekazały panie Dorota Czajor i Anna Gwiazda