Nasz udział w akcji Narodowe Czytanie

W sobotę, 7 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 8.edycji Narodowego Czytania, które odbyło się w czytelni Miejsko-Gminnej  Biblioteki Publicznej w Jędrzejowie. W tym roku czytaliśmy polskie nowele. Zaproszeni goście czytali fragmenty "Katarynki" Bolesława Prusa, "Orki" Władysława Reymonta, a takze fragmenty "Sanatrium pod klepsydrą" Brunona Schulza. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Aleksandra Pawłowska, Gabriela Jagusińska, Natalia Grad, Igor Woźniak, Wiktor Skorupka i Bartłomiej Kwas. Cała grupa bardzo ładnie się zaprezentowała.  Na zakończenie pani Dyrektor Biblioteki, prowadząca całość imprezy wyszła z propozycją podbicia czytanaych książek pamiątkową pieczeńcią i zaprosiła wszystkich uczestników na słodki poczęstunek.