Aktualności  »  Dla rodziców

Wieczór Walentynkowy

21 lutego 2020r. w naszej szkole odbył się koncert walentynkowy dla rodziców  oraz zaproszonych gości pod tytułem MIŁOŚCI ZACZAROWANY ŚWIAT .Uroczystość otworzya pani dyrektor Marta Zarzycka, która powitała przybyłych gości. Za sprawą artystów

przenieśliśmy się do czasów, gdy o miłości śpiewali tacy artyści jak Hanka Ordonówna, Eugeniusz Bodo, Adolf Dymsza, Aleksander Żabczyński oraz wielka gwiazda polskiej estrady Mieczysław Folgg. Chór szkolny i soliści, na tle romantycznej dekoracji, prezentowali piosenki sprzed lat przeplatane fragmentami poezji i prozy o miłości. Mogliśmy usłyszeć  m.in. piosenki : „Powróćmy jak za dawnych lat”, „Każdemu wolno kochać”, „Na pierwszy znak”, „ taki jestem zimny drań”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”. Kunsztu koncertowi dodawały fragmenty filmów starego kina. Duże wrażenie zrobiły stroje artystów oraz nauczycieli  ubranych w stroje w stylu retro. Na zakończenie wieczoru wspólnie odśpiewano piosenkę finałową pt. „Złoty pierścionek”.

Koncert przygotowali uczniowie z klas V-VIII pod kierunkiem nauczycieli Beaty Gładysz, Jolanty Skrobich, Izabeli Szewczak, Ewy Małeckiej-Jóźwik, Małgorzaty Sędek i Elizy Ziębińskiej. Nagłośnieniem koncertu zajął się pan Janusz Polak.