Konkury przedmiotowe

Finaliści konkursów przedmiotowych.
W tym roku szkolnym finalistami Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych zostali: Maja Loranty z kl. VIII a - finalistka konkursu z biologii, nauczyciel przygotowujący Anna Olszewska oraz Filip Chrzanowski z kl.VIIIa - finalista konkursu z fizyki, nauczyciel przygotowujący Beata Pełka.
Gratulujemy.

Wielkanoc

Laboratoria Przyszłości kl. 3a

Uczniowie klasy 3a w ramach Programu Laboratoria Przyszłości i edukacji informatycznej uczą się robotyki i programowania z zestawem Lego Education SPIKE Prime.
SPIKE Prime jest oparty o koncepcję STEAM. Przez kreatywną zabawę uczniowie rozwiązują problemy o różnym stopniu trudności i uczą się krytycznego myślenia z zakresu nauk ścisłych. Dodatkowo rozwijają swoje umiejętności informatyczne, gdyż do zaprogramowania robotów wykorzystują graficzne kodowanie oparte na języku Scratch. Takie lekcje dostarczają uczniom dużo frajdy 😄🤗!!!
Zdjęcia zostały wykonane sprzętem zakupionym w ramach programu #laboratoriaprzyszlosci

Relacja z Koncertu dla Radka na szkolnej stronie FB

Koncert dla Radaka

Pozycji 436, jesteś na stronie 5/73 | « Poprzednia Następna »